Dziękuję za odwiedziny, choć mam cichą nadzieję, że jeszcze się tu spotkamy.
Wszystkie zdjęcia i prace, które tu publikuję, są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej, zawsze o tym informuję.
Jeśli chcesz je wykorzystać, podaj proszę ich źródło. Dziękuję.

czwartek, 18 października 2012

Deep Blue

Wisior z przepięknym agatem w kolorze głębokiego granatu wykonałam w trakcie letnich warsztatów, prowadzonych w Krakowie przez Anetę Malisz (Andape). Od ponad roku byłam wówczas zafascynowana sutaszem i stawiałam pierwsze, dość nieporadne kroki w tej technice.


Prezentowany wisior był moim pierwszym „świadomym” wyrobem - pod okiem profesjonalisty, który doradził, zwrócił uwagę na dotychczas popełniane błędy i odkrył nieznane mi wcześniej tajniki tej niezwykłej sztuki. Już w trakcie warsztatów zapałałam więc chęcią stworzenia bransoletki, która uzupełniłaby zawieszkę i tak oto w przeciągu kilku „bolesnych” dni powstał komplet Deep Blue. 


8 komentarzy:

 1. Cudowne!!!! Przepiękny ten niebieski!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. no poprostu nie mogę tago nie skomentować...pomijając fakt ze któryś z kolei moj komentaż w dniu dzisiejszym...ale robisz tak piękne rzeczy ze nie moge się napatrzeć i przejść bez słowa. :) Cudo!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne Ci to wszyło. Gratuluję talentu i wytrwałości. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna bransoleta! Ja na razie boję się większych form ale muszę się przełamać bo mam zamówiene na komplet kolczyki + bransoletka/naszyjnik a najlepiej wszystkie 3 na raz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny...
  Kolor, kształt...
  przepiękny !!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Jest mi miło, że poświęciłaś/-eś dla mnie swój czas.